پنجشنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۳ ۱۵
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINmB2YrYstmK2YPZiiA2MyDYr9ix2LXYr9mKINm+2LHZiNqY2Ycg2KjZh9iz2KfYstmKINmF2LPZitmEINin2LPZhdin2LnZitmEINii2KjYp9iv

مدبرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد اعلام کرد:

پیشرفت فیزیکی 63 درصدی پروژه بهسازی مسیل اسماعیل آباد

امیر سیاوش حجازی گفت: پروژه ساماندهی کال اسماعیل آباد درحال حاضر فعال و در مجموع از پیشرفت فیزیکی حدود 63 درصد برخوردار است.

وی افزود: ساماندهی کال اسماعیل آباد یکی از دغدغه‌های شهر مشهد بود، بر همین اساس طبق مصوبه شورای تأمین استان، هیئت اجرایی ویژه‌ای برای ساماندهی کال اسماعیل آباد تشکیل شد.

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه مسیل اسماعیل آباد به طول ۱۵۰۰ متر از پشت پاسگاه سپاد با هدف کمک به مناطق کم‌برخوردار و همچنین در راستای جمع آوری آب‌های سطحی این منطقه، در آذرماه ۹۹ آغاز شد.

حجازی ادامه داد: در مسیر کال اسماعیل آباد معارضات سنگینی از جمله ۱۴۰ پلاک وجود داشت که تملک و رفع تصرف بیشتر معارضات با همکاری‌های بین بخشی بدون مشکل و با تفاهم با مالکان انجام شده است.

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: همچنین با هدف بهبود دسترسی به منطقه اسماعیل آباد یک معبر یک کیلومتری به عرض ۱۲ متر به همراه ۲ دهنه پل ۲۵ متری به عرض ۱۲ متر، ۵۰۰ متر دیوار حائل بتنی ۳.۵ متری و طرح دفع آب‌های سطحی نیز در اسماعیل آباد اجرا می شود.


حجازی خاطرنشان کرد: این پروژه در ابتدا قرار بود تابستان به پایان برسد اما با توجه به طراحی جدید و اضافه شدن بخش‌هایی به آن در مجموع از 63 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و طبق برنامه ریزی های انجام شده انتهای زمستان امسال آماده بهره برداری خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.6198053359985
Qt: 2.8544220924377