شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۷ ۱۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYtdmE2KfYrSDZh9mG2K/Ys9mKINiq2YLYp9i32Lkg2KjZhNmI2KfYsSDZiNmD2YrZhCDYotio2KfYryDZiCDYqNmE2YjYp9ixINi02YfZitivINio2LHZiNmG2LPZig==

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

اصلاح هندسی تقاطع بلوار وکیل آباد و بلوار شهید برونسی

خلیل الله کاظمی گفت: با توجه به مشکلات ترافیکی زیرگذر دوربرگردان وکیل آباد محدوده وکیل آباد 64، اصلاح هندسی این محدوده در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن توط سازمان عمران به اتمام رسید.

وی افزود: با توجه به اینکه مدتی مسیر زیرگذر بلوار وکیل آباد بسته شده بود، به درخواست شهروندان بازگشایی این زیرگذر مجددا مدنظر قرار گرفت.
کاظمی اضافه کرد: با توجه به مشکلاتی از قبیل وجود دو ناحیه تداخلی با طول غیر استاندارد در شرق و غرب پلکان قطارشهری، عدم امکان مدیریت ترافیک در دوربرگردان زیرگذر در زمان نیاز، انسداد مسیر تندرو بلوار وکیل آباد که سبب بروز مشکلات ترافیکی در تندرو شریان اصلی و پدافندی می گردید و همچنیبن دسترسی سواره مستقیم غیر مجاز کاربری های حاشیه ای بلوار به تندرور این اصلاح هندسی مدنظر قرار گرفت.
کاظمی ادامه داد: برهمین اساس و برای رفع این مشکلات وپاسخ به درخواست شهروندان با توجه به احداث زیرگذر دوربرگردان شهید برونسی، طرح اصلاح هندسی پیش بینی گردیده بود.
وی تصریح کرد: با اصلاح هندسی در بلوار وکیل آباد ضمن حذف نواحی تداخلی غیر استاندارد، برقراری دسترسی خروجی بزرگراه شهید برونسی به وکیل آباد، برقراری دسترسی تندرو به کندرو بلوار وکیل آباد، طراحی ورودی دوربرگردان زیرگذر وکیل آباد با قابلیت مدیریت ترافیک به صورت انسداد یا بازگشایی در ساعات پیک، مشکلات ترافیکی و ایمنی به حداقل می رسد.
کاظمی بیان کرد: این طرح شامل 500 متر جدول گذاری، تخریب قسمتی از دماغه دوربرگردان زیرگذر، اجرای آسفالت و نصب تابلو علائم ترافیکی می باشد.
گفتنی است در این طرح نصب تابلو پیام متغیر در قبل از پل شهید برونسی پیش بینی گردیده تا در مواقع لزوم، وضعیت ترافیکی دوربرگردان های وکیل آباد و بزرگراه شهید برونسی به رانندگان اعلام و با هدایت جریان ترافیک مشکلات ترافیکی این محدوده را تا حد ممکن کاهش دهد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1071392695109
Qt: 0.60274124145508