چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱ ۱۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2YPZhtiq2LHZhCDZg9mK2YHZitiqINii2LPZgdin2YTYqiDYqNinINmF2K/YsdmGINiq2LHZitmGINiq2KzZh9mK2LLYp9iqINiq2YjYs9i3INiz2KfYstmF2KfZhiDYudmF2LHYp9mG

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد خبر داد:

کنترل کیفیت آسفالت با مدرن ترین تجهیزات توسط سازمان عمران

امیر سیاوش حجازی گفت: با توجه به تاکید مدیریت شهری مشهد بر لزوم افزایش کیفیت پروژه های عمرانی، کارخانه آسفالت شهید مجیدی سازمان عمران با داشتن نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته، تولید آسفالت و مصالح مورد نیاز پروژه ها را با رعایت استاندارد های مختلف در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: آزمایشگاه کنترل کیفیت آسفالت کارخانه شهید مجیدی دارای پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه های کنترل کیفیت و بر اساس استاندارد های اعلام شده در آئین نامه روسازی آسفالتی راه های ایران در نشریه 234 انجام می شود.

حجازی ادامه داد: کنترل کیفیت آسفالت در آزمایشگاه شهید مجیدی در سه مرحله انجام می شود که مرحله اول شامل کنترل کیفیت بر روی مصالح ورودی همچون قیر، قلوه سنگ به کارگاه می باشد در مرحله دوم، آزمایشات لازم بر روی سنگدانه های تولید شده توسط سنگ شکن ها و ماسه ساز انجام می گرد و در پایان کیفیت آسفالت تولید شده ارزیابی می گردد که این امر در محل کارخانه (هنگام تولید)، درب کارگاه (هنگام خروج) و در محل پخش کیفیت آسفالت، انجام می گردد.

حجازی خاطر نشان کرد: آزمایشگاه کنترل کیفیت تولید آسفالت سازمان عمران شهرداری مشهد با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و اخذ استاندارد های موجود و همچنین نیرو های متخصص حاضر در این آزمایشگاه توانسته تا آسفالت مورد نیاز پروژه ها را با کیفیت مطلوب تولید نماید.


مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد در پایان گفت :‌ سازمان عمران شهرداری مشهد در سال 1400 تاکنون بیش از 120 هزار تن آسفالت با کیفیت تولید نموده که جهت اجرای پروژه های عمرانی در اختیار واحدهای سطح شهر قرار داده است.

گفتنی است کارخانه آسفالت شهید مجیدی سازمان عمران شهرداری مشهد، خارج شهرک مشهد جاده کلات کیلومتر ۱۴ نرسیده به شهرک صنعتی واقع شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.99954795837402
Qt: 0.47685718536377