شنبه, ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۳۹ ۳۲
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2YPZitmB2YrYqiDYqNiq2YYg2b7YsdmI2pjZhyDZh9in2Yog2LnZhdix2KfZhtmKINiv2LHYs9i32K0g2KjYp9mE2KfZitmKINmC2LHYp9ixINiv2KfYsdiv

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد:

کیفیت بتن پروژه های عمرانی درسطح بالایی قرار دارد

امیر سیاوش حجازی گفت: با توجه به سیاست های مدیریت شهری مشهد در راستای کیفیت اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر، سازمان عمران شهرداری مشهد، تولید مصالح موردنیاز پروژه ها را همراه با افزایش کیفیت و رعایت استاندارد های مختلف در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: از این رو آزمایشگاه کارگاه بتن المهدی (عج) سازمان عمران شهرداری مشهد با انجام آزمایش های گوناگون کیفیت بتن ورودی به پروژه های شهر را تضمین می نماید.
حجازی ادامه داد: آزمایشات گوناگونی بر روی مصالح ورودی در این آزمایشگاه انجام میشود که از جمله می توان به بررسی درصد رطوبت، دانه بندی ها و بررسی درصد شکستگی مصالح درشت دانه اشاره نمود.
وی تصریح کرد: به جهت انطباق محصول تولیدی، طرح اختلاط حین تولید انجام می شود و در نهایت به جهت انظباق محصول نهایی، نمونه برداری مطابق استاندارد های مربوطه اجرا می گردد.
حجازی خاطر نشان کرد:‌آزمایشگاه کنترل کیفیت تولید بتن سازمان عمران شهرداری مشهد با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و اخذ استاندارد های موجود و همچنین تکنسین های متخصص حاضر در این آزمایشگاه توانسته تا بتن مورد نیاز پروژه ها را با کیفیت مطلوب تولید نماید.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد افزود:‌ سازمان عمران شهرداری مشهد در سال 1400 تاکنون بیش از 45 هزار مترمکعب بتن با کیفیت تولید نموده که جهت اجرای پروژه های عمرانی در اختیار واحدهای سطح شهر قرار داده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5801192919413
Qt: 1.3731524944305