چهارشنبه, ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۵۶ ۱۰۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYsdin2KbZhyDZhdmC2KfZhNmHINi52YTZhdmKINiq2YjYs9i3INm+2LHYs9mG2YQg2LPYp9iy2YXYp9mGINi52YXYsdin2YYg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2K/YsSDYs9mK2LLYr9mH2YXZitmGINmH2YXYp9mK2LQg2YXZhNmKINmC2YrYsdiMINii2LPZgdin2YTYqiDZiCDZhdin2LTZitmGINii2YTYp9iq

ارائه مقاله علمی توسط پرسنل سازمان عمران شهرداری مشهد در سیزدهمین همایش ملی قیر، آسفالت و ماشین آلات

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، در سیزدهمین همایش ملی آسفالت و ماشین آلات توسط پرسنل سازمان عمران شهرداری مشهد، مقاله ارائه گردید.


سیزدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات به منظور گسترش دانش فنی صنعت راهسازی و هم اندیشی دست اندرکاران، نخبگان و متخصصان حرفه ای حوزه های مرتبط در روز های 18 و ۱۹ ابان ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

در روز اول این نشست، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بر محمد شکرچی‌زاده رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه و مکانیک خاک، داریوش امانی رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، امیرمحمود غفاری معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع، سیدجواد قانع‌فر رییس امور نظام فنی اجرایی، مشاوران و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه کشور، سیدحسین میرشفیع مشاور و نماینده وزیر در امور زیربنایی و طرح‌های ویژه، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، شهرام آدم‌نژاد معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

همچنین از دیگر سخنرانان نشست فوق، اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس، محمدرضا رضایی‌کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس هستند.

محورهای این همایش شامل قیر و فرآورده‌های قیر، مخلوط‌‌های آسفالتی، تحلیل و طراحی روسازی، مدیریت روسازی و روش‌های نگهداری و بهسازی، توسعه پایدار در صنعت قیر و‌ آسفالت (بازیافت آسفالت و ...)، فناوری‌های نوین و ماشین‌آلات و روش‌های اجرایی، نظام فنی و اجرایی، تثبیت لایه‌ها و روسازی‌های مرکب، ایمنی در ساخت و نگهداری و بهره‌برداری از روسازی، می باشد.

از دیگر برنامه‌های مهم سیزدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌‌‌آلات، ارائه مقاله توسط پرسنل سازمان عمران شهرداری مشهد در روز سه شنبه 18 آبان ماه با موضوع استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین در پیش بینی مقاومت مارشال آسفالت می باشد.
در این مقاله به مهم ترین ویژگی های که در طرح اختلاط و کنترل کیفی آسفالت، مقاومت مارشال آسفالت که تابعی از دانه بندی می باشد و همچنین ویژگی های مصالح سنگی و درصد و نوع قیر مصرفی آن اشاره شده است.

در این پژوهش از دو روش ماشین بردار پشتیبان و جنگل تصادفی که از الگوریتم های یادگیری ماشین محسوب می شود به منظور پیش بینی مقاومت مارشال آسفالت استفاده گردیده است.

این مقاله توسط امیر سیاوش حجازی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد، سینا آرمان رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان عمران، علیرضا حسنی مسئول امور تحقیق و توسعه سازمان عمران و حسن حسین زاده کارشناس تحقیق و توسعه سازمان عمران، ارائه می شود.

این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد.

آدرس کوتاه شده: