دوشنبه, ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۱۶ ۲۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYqNmK2LQg2KfYsiAyMCDZvtix2YjamNmHINi52YXYsdin2YbZiiDYtNin2K7YtSDYqtmI2LPYtyDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYrw==

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد:

اجرای بیش از 20 پروژه عمرانی شاخص توسط شهرداری مشهد

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از انجام بیش از 20 پروژه شاخص عمرانی توسط شهرداری مشهد خبرداد

خلیل الله کاظمی با اشاره به اینکه این پروژه های عمرانی به غیر از احتساب پروژه های حمل و نقلی می باشد، گفت: درحال حاضر ساخت 5 تقاطع غیرهمسطح در حوزه عمرانی با هدف اتصال رینگ پیرامونی شهر به مرکز و اتصال حاشیه به متن در حال اجرا است.

وی افزود: این تقاطع ها شامل تقاطع های غیرهمسطح خلیج فارس، شهید هریری، آزادگان، مصلی، پیامبر اعظم و زیرگذر دوربرگردان آزادی ـ جانباز است که بخشی زیادی ازآنها تا پایان سال آماده بهره برداری خواهند شد.

کاظمی اضافه کرد: درکنار احداث تقاطع های غیر همسطح پروژه های باز پیرایی و احداث باغ صخره ای بوستان وکیل آباد، طرح توسعه بوستان خورشید، رودپارک و چند پروژه کوچکتر نیز در حال اجرا است.

وی اظهار کرد: احداث پارکینگ هوشمند هشت آباد اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 80 درصدی می باشد و تا پایان سال جاری آماده بهره برداری می شود.


کاظمی ادامه داد: طرح احداث مسیر دوچرخه، پیاده روسازی معابر و کانال های جمع آوری آب های سطحی شهر از جمله این طرح ها هستند که در حال اجرا است که بیشتر آنها تا پایان سال به پایان می رسد.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: همچنین پروژه های احداث پردیس تئاتر شهر مشهد، باز پیرایی جلوخان پایانه امام رضا (ع)، اردوگاه درمان معتادین متجاهر درحال اجرا می باشد.

کاظمی تصریح کرد: در کنار این موارد‌ عملیات اجرایی پروژه های ساماندهی کال اسماعیل آباد ، تنباکوچی و طرق نیز در حال انجام است.

آدرس کوتاه شده: