شنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۳ ۲۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINmB2YrYstmK2YPZiiA3MSDYr9ix2LXYr9mKINm+2KfYsdmD2YrZhtqvINmH2YjYtNmF2YbYryDZh9i02Kog2KLYqNin2K8=

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد:

پیشرفت فیزیکی 71 درصدی پارکینگ هوشمند هشت آباد

خلیل الله کاظمی گفت: پروژه احداث پارکینگ هوشمند هشت آباد از پیشرفت فیزیکی 71 درصدی برخوردار است و طبق برنامه زمانبندی تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

کاظمی بیان کرد: یکی از ملزومات اجرای طرح جامع ترافیکی پیرامون حرم مطهر و ممنوع شدن تردد خودرو های شخصی در این محل، ایجاد پارکینگ در مبادی ورودی منتهی به حرم مطهر است. یکی از پارکینگ های مورد نیاز در مبادی منتهی به حرم مطهر پارکینگ هوشمند هشت‌آباد، واقع در خیابان توحید در نزدیک ترین محل به میدان شهدا می‌باشد.

وی افزود: احداث این پارکینگ با هدف افزایش سرانه پارک شهر مشهد و ساماندهی ترافیک هسته مرکزی شهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: پارکینگ هشت‌آباد در زمینی به مساحت 5000 مترمربع و در زیربنا 12000 مترمربع در حال فعالیت است و دارای ورودی و خروجی مجزا می باشد.

کاظمی تصریح کرد: این پروژه شامل 270 عدد جای پارک مسقف، 70 عدد جای پارک روباز، 3 عدد سرویس پله، 5 عدد آسانسور، 2 عدد پله برقی، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفا حریق، مدیریت دوبل، کنترل تصویری، سرویس بهداشتی و نماز خانه می باشد.

کاظمی اضافه کرد: این پارکینگ با استفاده از تجهیزات به روز و سیستم های هوشمند با اعتباری حدود 1200 میلیارد ریال احداث می‌شود.

کاظمی خاطر نشان کرد: این پروژه اکنون از پیشرفت 71 درصدی برخوردار است و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

آدرس کوتاه شده: