دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۸ ۲۵
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINmB2YrYstmK2YPZiiA0MSDYr9ix2LXYr9mKINm+2LHZiNqY2Ycg2KjZh9iz2KfYstmKINmF2LPZitmEINin2LPZhdin2LnZitmEINii2KjYp9iv

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک خبر داد:

پیشرفت فیزیکی 41 درصدی پروژه بهسازی مسیل اسماعیل آباد

خلیل الله کاظمی گفت: پروژه بهسازی کال اسماعیل آباد دارای پیشرفت 41 درصدی می باشد و تا پایان سال جاری عملیات اجرایی آن به پایان می رسد.

کاظمی در خصوص مشکلات گذشته کال اسماعیل آباد گفت: در گذشته در زمان وقوع سیل, شورای تامین برای تخلیه ساکنان این محل دستور تخلیه صادر می کرد، ۱۴۰خانه در این کال ساکن بودند که تملک و رفع تصرف بیشتر معارضات با همکاری های بین بخشی و با تفاهم با مالکان، در خرداد ماه 1399 آغاز شد.

وی افزود: هدف از بهسازی کال اسماعیل آباد دسترسی اهالی شهرک به معابر اصلی و جمع آوری آب های سطحی این منطقه می باشد.

وی بیان کرد: تا کنون عملیات هایی نظیرخاکبرداری مسیر و دیواره سازی کانال به طول ۱۵۰۰ متر از پشت پاسگاه سپاد، 1200 متر معبر دوازده متری که حدود 500 متراز آن دارای دیوار حائل از خیابان اشکذری تا انتهای خیابان الماس می باشد، انجام شده است.

کاظمی ادامه داد: هم اکنون احداث دو پل به عرض 20 متر وطول 140 متر که با تیر پیش ساخته به طول 25 متر، جدول کاری معبر1200 متری، خاکبرداری به میزان 40 هزار مترمکعب ، بتن ریزی به مقدار 6 هزار متر مکعب ، پیاده رو سازی به طول 24 هزار متر مربع و اجرای لایه های خاکریزی به طول 200 متر در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر پروژه بهسازی مسیل اسماعیل اباد دارای پیشرفت فیزیکی 41 درصدی می باشد وتا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

آدرس کوتاه شده: