یکشنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۰۳ ۵۱
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYqtmF2KfZhSDZvtix2YjamNmHINin2K3Yr9in2Ksg2KjYp9i6INi12K7YsdmHINin2Yog2KjZiNiz2KrYp9mGINmI2YPZitmEINii2KjYp9ivINiq2Kcg2b7Yp9mK2KfZhiDYs9in2YQg2KzYp9ix2Yo=

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک خبر داد:

اتمام پروژه احداث باغ صخره ای بوستان وکیل آباد تا پایان سال جاری

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از اتمام احداث باغ صخره ای بوستان وکیل آباد، یکی از پروژه های باز پیرایی این بوستان تا پایان سال جاری خبر داد.

خلیل الله کاظمی گفت: شهرداری مشهد از سال1381 در پروژه باز پیرایی پارک وکیل اباد که تا کنون سیزده فاز آن به اتمام رسیده است با عملیات های مختلف عمرانی به منظور ایجاد فضای تفریحی و گردشگری و افزایش سرانه فضای سبز شهر مشهد مقدس، باغ وکیل آباد را ازمکانی متروکه به تفرجگاهی زیبا و ملی تبدیل کرده است.

وی افزود: هم اکنون یکی از بخش های مهم پروژه باز پیرایی باغ وکیل آباد، احداث باغ صخره ای حدفاصل پل مهندس پرتوی و سه پلی می باشد که این مجموعه شامل احداث رودخانه، دیوار سنگی، معابر سنگی و سنگ فرش و همچنین شامل زمین ورزشی و زمین بازی کودکان است.

کاظمی در ادامه گفت: در راستای این پروژه، سازمان عمران شهرداری مشهد برای رفاه بیشتر زائرین و مجاورین حدود 20عدد احداث آب خوری و سرویس بهداشتی و همچنین تکمیل سیستم های آب رسانی و روشنایی معابر در باغ وکیل آباد را در دستور کار خود قرار داده و فعالیت های فاز چهارده این پروژه در سال جاری به انجام می رسد.

آدرس کوتاه شده: