شنبه, ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۱ ۱۱۶
طبقه بندی: عمرانی
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDYp9it2K/Yp9irINmD2YbYr9ix2YjZh9in2Yog2YXYs9mK2LEg2YXYtNmH2K8g2obZhtin2LHYp9mGINii2YXYp9iv2Ycg2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmK

معاون عمران، حمل و نقل وترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

پروژه احداث کندروهای مسیر مشهد چناران آماده بهره برداری

خلیل الله کاظمی گفت: پروژه احداث کندروهای مسیر مشهد چناران از تقاطع چهارسطحی آزادگان تا بلوار صادقیه به طول 2/5 کیلومتر به زودی طی مراسمی به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: پروژه احداث کندروهای مسیر مشهد چناران با هدف تهسیل دسترسی به منطقه ١٢ از بلوار امام علی، کاهش بار ترافیکی انتهای بلوار وکیل اباد و دو راهی طرقبه شاندیز، اتصال موازی جاده آسیایی و کاهش بار ترافکی این محور و اتصال تقاطع چهار سطحی آزادگان به بلوار سجادیه از آذرماه سال گذشته توسط سازمان عمران شروع به کار کرد.

وی ادامه داد: با ساخت این مسیر، یکی از چپ گردهای تقاطع آزادگان که متصل‌کننده بزرگ راه مشهد چناران به بولوار آیت الله هاشمی رفسنجانی است و همچنین پل سطح مثبت یک پروژه که مربوط به اتصال بزرگ راه امام علی(ع) به بزرگ راه مشهد چناران است نیز فعال می گردد.

معاون عمران و حمل و نقل بیان کرد: در این پروژه فعالیت های زیادی انجام شده است که می توان به عملیات خاکی 102000 مترمکعب، اجرای اساس و زیر اساس 25000 مترمکعب، اجرای جدول به طول 6 کیلومتر، اجرای خط کشی و نصب علائم 9400 مترطول، فضای سبز 6700 مترمربع و آسفالت 14000 تن اشاره کرد.

کاظمی خاطرنشان کرد: عملیات عمرانی این پروژه با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به اتمام رسیده است و مراسم افتاحیه آن در روز ١٠ مرداد ١٤٠٠ برگزار می گردد.

آدرس کوتاه شده: