چهارشنبه, ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۲۲ ۱۱
طبقه بندی: عمرانی
چچ
رکوردشکنی تولید بتن در سال 99 توسط سازمان عمران

مدیرعامل سازمان عمران خبر داد:

رکوردشکنی تولید بتن در سال 99 توسط سازمان عمران

امیرسیاوش حجازی گفت: در سال 99، سازمان عمران شهرداری مشهد توانست با تولید بیش از 69 هزار مترمکعب بتن، رکورد شکنی کند.

وی افزود: سال 99 یکی از شلوغ ترین سال ها برای سازمان عمران بود، از ابتدای سال بیش از 440 هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهید مجیدی تولید و بیش از 2 میلیون 200 هزار مترمربع آسفالت در بیش از 800 معبر و پروژه های عمرانی با اعتبار 1200 میلیارد ریال توزیع شد.

وی افزود: در سال 99 سازمان عمران توانست 17 پروژه عمرانی را آماده بهره برداری کند که می توان به پروژه احداث کارخانه نوآوری، تقاطع غیرهمسطح ابوطالب، زیرگذردوربرگردان شهید برونسی، دسترسی به جاده بهشت رضا (ع)، بزرگراه 75 متری رضوی و تعریض پل مهندس پرتوی اشاره نمود.

وی تصریح کرد: 11 پروژه عمرانی در سال 99 توسط سازمان عمران شروع به کار کرد که در سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید که می توان به پروژه مسیر 45 متری سردخانه، احداث بوستان مادر و کودک، احداث پارکینگ هشت آباد، احداث پردیس تئاتر شهر، احداث بوستان 5 هکتاری مهریز و ساماندهی کال اسماعیل آباد اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در سال 99 می توان به اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی در خیابان مجلسی، رمپ پنج قائم، کلکتورمجیدیه، خیابان نیکنام و خیابان کوهسنگی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال اشاره کرد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه در سال گذشته پروژه های عمرانی بدون هرگونه حادثه قابل توجهی فعالیت کردند.