یکشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵ ۹۱
طبقه بندی: پیامها و اطلاعیه ها
چچ
3 انتصاب جدید در سازمان عمران شهرداری مشهد

3 انتصاب جدید در سازمان عمران شهرداری مشهد

طی مراسمی با حضور امیر سیاوش حجازی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد و بهنام خیاط، مدیرکل نظارت برنگهداری، تعمیرات و بهره برداری تاسیسات و زیرساخت های شهری، مراسم معارفه سه مسئول جدید در سازمان عمران برگزار شد.

از این رو سید مجید حسینی یزدی به سمت معاونت تولید، حسین محمدی به سمت رئیس اداره کنترل کیفیت و ایمنی و مشاور مدیرعامل سازمان و محمد زاغیان به سمت سرپرست اداره بازرگانی و تدارکات این سازمان منصوب شدند.

امیرسیاوش حجازی در این مراسم از زحمات حمیدرضا نیکنام، معاون سابق تولید سازمان عمران تقدیر و تشکر کرد و گفت: در سال 99 ، کارخانه آسفالت شهید مجیدی و کارگاه المهدی یکی از شلوغ ترین سال هارا پشت سرگذاشت و امروزه نیاز به نوسازی در این دو مجموعه داریم که امیدوارم با حضور آقای حسینی یزدی گام های بزرگی در این راستا محقق شود.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد، اداره کنترل کیفیت را یکی از ارکان مهم سازمان دانست و گفت: اعتبار سازمان عمران حدود 900 میلیارد تومان می باشد که حدود 400 میلیارد تومان آن خرید مصالح است که نشان از اهمیت زیاد اداره کنترل کیفیت دارد.

گفتی است پیش از این سید مجید حسین یزدی به عنوان رئیس اداره عمران و حمل ونقل منطقه 6، حسین محمدی مسئول اداره هماهنگی سازمان های حوزه شهردار و محمد زاغیان به عنوان مشاور سازمان عمران فعالیت داشتند.