شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷ ۵۸
طبقه بندی: عمرانی
چچ
امکان بازدید مجازی از پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب

مدیرعامل سازمان عمران خبر داد:

امکان بازدید مجازی از پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب

امیرسیاوش حجازی گفت: امکان بازدید مجازی از پروژه های عمرانی سازمان عمران برای شهروندان فراهم شده است.

وی افزود: با توجه به لزوم تنوع نمایش پروژه های عمرانی برای مردم و استفاده از تکنیک های جدید اطلاع رسانی، شرکت های بزرگ ساخت وساز دنیا به سمت معرفی پروژه ها تکمیل شده خود و حتی کارگاه های خود با تصاویر سه بعدی و بازدیدهای مجازی رفته اند.

حجازی بیان کرد:‌ در اولین نمونه داخلی این امکان توسط سازمان عمران شهرداری مشهد برای پروژه پردیس تئاتر شهر مشهد فراهم گردید تا مردم با فضای کارگاه های عمرانی و اتفاقات انجام شده در آن را ببینند.

حجازی ادامه داد: هم اکنون بازدید مجازی از تقاطع غیرهمسطح ابوطالب که نیمه اسفند ماه آماده بهره برداری است آماده شده است که مردم می توانند از منازل خود به کارگاه عمرانی ما بیایند. وی ادامه داد:‌ با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری بازدید های حضور و برنامه های تجمعی کاهش یافته است لذا این اقدام می تواند در این راستا شهروندان را از منازل خود به پروژه های عمرانی ببرد.

وی بیان کرد:‌ مجموعه مولتی مدیا برخط تقاطع غیرهمسطح ابوطالب مشهد دارای قابلیت هایی همچون امکان گشت و گذار در فضای کارگاه و بیرون کارگاه به صورت 360 درجه، نمایش نقشه پروژه و امکان انتخاب نقطه دلخواه روی پلان جهت حرکت در پروژه و نمایش تایم لپس و کلیپ مربوطه توضیحات پروژه می باشد.

گفتنی است شهروندان می توانند با کلیک کردن بر روی واژه بازدید مجازی در زیر به صورت سه بعدی از این پروژه بازدید نمایند.

بازدید مجازی