اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 142
    کد: 180059
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۱۲

    (برگزاری اولین جلسه کمیته علمی سازمان عمران و مطرح شدن ایده های شکل گرفته در این کمیته)

    به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، پنجشنبه مورخ دهم ..
    روابط عمومی سازمان عمران خبر داد:

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان عمران، پنجشنبه مورخ دهم مرداد ماه 1398 اولین جلسه رسمی کمیته علمی سازمان عمران با رویکرد ارائه و شور و بررسی در خصوص طرحهای علمی اعضای محترم کمیته با حضور جناب آقای سید احسان عظیمی، مدیر عامل سازمان و جناب آقای زاغیان، مشاور  عالی سازمان و همینطور میهمانان و پیشکسوتان محترم حوزه فنی و مهندسی آقایان مهندس اربابی و مهندس محسنی و اعضای محترم کمیته علمی برگزار گردید.
    این جلسه ابتدا با توضیحات جناب آقای دکتر سید احسان عظیمی در خصوص ارزشمند بودن تشکیل کمیته علمی سازمان آغاز گردید ایشان ضمن اشاره به اینکه سازمان عمران بزرگترین پیمانکار شمال شرق کشور محسوب میگردد  حمایت  همه جانبه و حداکثری خود از این کمیته را اعلام نمودند. در ادامه جناب آقای زاغیان مطالب خویش را در خصوص ماهیت کمیته علمی سازمان و  همچنین نحوه شکل گیری آن  و طرحهای ارائه شده توسط اعضای محترم کمیته  را  ارائه نمودند.
    سپس  جناب آقای مهندس حسنی (دانش آموخته مهندسی برق) از پرسنل سازمان و یکی از اعضاء  با ارائه طرحCHP  (تولید حرارت و برق بصورت همزمان) یکی از ایده های شکل گرفته در کمیته علمی سازمان توضیحات لازم در این خصوص را ارائه نمودند  که مورد پرسش و پاسخ مدیریت سازمان و میهمانان جلسه قرار گرفت. در انتها ،جناب آقای مهندس کیوانلو مشاور محترم کنترل پروژه سازمان با ارائه نقطه نظرات  و بیان دیدگاههای خویش و تبدیل تهدیدها به فرصتهای مناسب با استفاده و اجرای دقیق کنترل و مدیریت  پروژه در سازمان عمران پرداخت.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    تعداد بازدید: 142
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر