22°C 
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 227
    کد: 126015
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۱۶

    آیین بهره برداری از فاز نخست پارک ملی چهل بازه

    با حضور شهردار مشهد و جمعی از مسئولین صورت گرفت:

    روز (چهارشنبه) طی مراسمی که با حضور شهردار مشهد،مدیرعامل

    آیین بهره برداری از فاز نخست پارک ملی چهل بازه

    با حضور شهردار مشهد و جمعی از مسئولین صورت گرفت:

    روز (چهارشنبه) طی مراسمی که با حضور شهردار مشهد،مدیرعامل سازمان عمران، شهردار منطقه 11، جمعی از مدیران شهری و همچنین شهروندان منطقه 11 مشهد ، فاز نخست پارک ملی چهل بازه به بهره‌برداری رسید.

    به گزارش روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مشهد؛  (چهارشنبه مورخ 13/2/1396) طی مراسمی که با حضور شهردار مشهد، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد ،شهردار منطقه 11، جمعی از مدیران شهری و همچنین شهروندان منطقه 11 مشهد برگزار شد، فاز نخست پارک ملی چهل بازه به بهره‌برداری رسید.؛.
    پارک ملی چهل بازه به صورت خطی و موضوعی با وسعت 200 هکتار در نظر گرفته شده که پارک کودک و خانواده آن به بهره‌برداری رسید.
    در این فاز رودخانه فصلی، دریاچه دائمی با آب‌نماهای زیبا و بخش‌های متنوع دیگر به بهره‌برداری رسیده و از طرفی امکان پیاده‌روی در مسیر رود آن نیز فراهم شده است.
    لازم به ذکر است: در کل پروژه چند باغ ایرانی، باغ ژاپنی، مجموعه شهربازی و سالن ورزشی سرپوشیده، هتل کنفرانس، هایپرمارکت، باغ پروانه، مسجد، موزه آب، افلاک نما، شهر کتاب، مجموعه فروش غذا، شهربازی روباز و آکواریوم و ... در نظرگرفته شده است.

    گفتنی است در این مراسم سید صولت مرتضوی شهردار مشهد، مجید پیراسته مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد، خلیل‌الله کاظمی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد و براتعلی خاکپور رییس کمیسیون امور فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد حضور داشتند.

     

    تعداد بازدید: 227
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر